Polski Produkt Polski Produkt                          Less Waste Less Waste                             Naturalne ProduktyNaturalny Skład 98-99%                             Darmowa Dostawa Darmowa dostawa od 100 zł

O nas
 


MAgalena Figura Zalożycielka Marki Manilu
 

Cześć, jestem Magda

Cześć, jestem Magda. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka zdrowego stylu życia, kochająca naturę marzycielka, jednak twardo stąpająca po ziemi. Oksymoron? Może i tak, ale taka właśnie jestem i dzięki temu jestem dzisiaj tu, gdzie jestem – dzięki marzeniom o własnej marce kosmetycznej, ale też konkretnym planom i ciężkiej pracy. A jestem tu z Wami, dzieląc się tym, nad czym pracowałam przez lata, dopracowując każdy szczegół – kosmetykami Manilu.

Skąd pomysł?

To przyszło zupełnie naturalnie. Kosmetyki zawsze mnie fascynowały, ale gdy zaczęłam czytać ich składy, okazało się, że na rynku jest niewiele produktów, które jestem w stanie zaakceptować. Zaczęłam więc robić je sama, zaczynając od bardzo prostych receptur i … przepadłam. Każdą wolną chwilę wykorzystywałam na swoją pasję – pogłębiałam swoją wiedzę, tworzyłam coraz to bardziej skomplikowane receptury, które testowałam na sobie i moich bliskich. Początkowo robiłam to wyłącznie dla siebie, ale pochlebne opinie moich znajomych i ich wsparcie sprawiły, że o swojej pasji pomyślałam inaczej – jak o najwspanialszej pracy świata.

 

Jak marzenia zmieniłam w plany?

Wtedy pojawiły się marzenia. O tym, by moje kosmetyki zobaczyć kiedyś na sklepowej półce. I długo marzeniami pozostawały – okazało się, że otwarcie manufaktury to ogromne przedsięwzięcie, którego nie byłabym w stanie zrealizować sama. Jednak nie poddawałam się, uczyłam się, doskonaliłam i czekałam. I gdy już byłam o krok od rezygnacji ze swoich marzeń, spotkałam na swojej drodze ludzi, od których dostałam ogromne wsparcie. I wtedy zaczęłam planować, pracować jeszcze ciężej i marzyć jeszcze mocniej.

W tym momencie powstał konkretny plan na otworzenie manufaktury, której nazwa pochodzi od dwóch słów – “manualny”, czyli ręcznie robiony, i “Lu”, które oznacza drogę. Krętą i wyboistą drogę do celu, czasem w słońce, czasem w deszcz, ale piękną, inspirującą, wśród natury, prosto na szczyt, na którym znajduje się Manilu.

Dlatego Manilu to nie ja, Manilu to MY – wspaniali ludzie, którzy wraz ze mną tworzą naszą markę – ludzie o podobnych priorytetach, celach, pasjach. Jesteśmy jak elementy układanki – doskonale się uzupełniamy. Każdy z nas jest równie ważny i potrzebny. Ufamy sobie, wspieramy się, wzajemnie napędzamy do działania.Manilu Team
 


 
 
 

Zaufanie

W Manilu zaufanie to jedna z podstawowych zasad współpracy. Dążymy do wspólnego celu i możemy go osiągnąć tylko wtedy, gdy ufamy sobie nawzajem i wspieramy się w naszych działaniach.

 

Troska

Troszczymy się o siebie nawzajem. Troszczymy się o każdy szczegół receptury, o to by surowce, których używamy, były najwyższej jakości, a także o to, by nie szkodzić środowisku i zmniejszyć zużycie plastiku.

 

Minimalizm

Im mniej, tym więcej – to proste hasło towarzyszyło nam na każdym etapie tworzenia kosmetyków. Proste składy, to nie oszczędność, a możliwość wykorzystania składników w optymalnych stężeniach, co przekłada się na ich skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl